Ballina Showbiz Roberti do t’i bie pishman për ndarjen, Nora do ta ‘çmend’ me...

Roberti do t’i bie pishman për ndarjen, Nora do ta ‘çmend’ me imazhin e fundit

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment i daljes në skenë ajo ka sjell vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Para muaj me parë ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora tani ka ndarë me ndjekësit e saj disa imazhe të punuara për fotosesionin e fundit ku është shfaqur mjaft atraktive.

Këngëtarja është duke u kujdesur shumë për linjat trupore dhe kjo vërehet në fotot e publikuara ku vithet dhe beli i artistes duket në formë të përkryer. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----