Ballina Showbiz Roberti do t’i bie pishman, Nora mahnitëse në fotot e fundit

Roberti do t’i bie pishman, Nora mahnitëse në fotot e fundit

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Nora mahnitëse në fotografitë e fundit.

Nora Istrefi njihet si njëra ndër artistet më tërheqëse që ka skena. Me çdo paraqitje të saj, këngëtarja më atraktive e estradës rrëmben vëmendje të madhe.

Së fundi u shfaq me një fustan të zi të shkurtër, i cili ia thekson format perfekte trupore.

Nora duket tejet bukur dhe tërheqëse, shkruan rtv21.

Kujtojmë se “Jena nda” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Nora në bashkëpunim me Irkenc Hykën. Ky projekt numëron mbi pesë milionë klikime.

---- ----
-----