Ballina Showbiz Roberti do ta ‘çmend’ Norën, fotografohet në mesin e disa femrave të...

Roberti do ta ‘çmend’ Norën, fotografohet në mesin e disa femrave të zhveshura

233
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Robert Berisha, është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.

Ai karrierën e nisi si muzicient, por, më vonë dëshmoi edhe aftësitë e tij vokale.

Këngët e tij pëlqehen shumë nga publiku, kështu duke e bërë që ai të ketë një numër të madh të fansave, përcjell ORAinfo.

Roberti është shumë i pëlqyer edhe në Shqipëri dhe kohën e fundit po e kalon atje duke qenë i angazhuar në ahengje dhe i ftuar në emisione televizive.

Në një foto të publikuar nga Roberti, ai shfaqet në mesin e disa bukurosheve të zhveshura në një emision televiziv.

Cili do të jetë reagimi i Norës kur ta sheh burrin e saj të rrethuar nga femrat, a do të xhelozojë për këto pamje…? /ORAinfo/

---- ----
-----