Ballina Showbiz Roberti dhe transparenca e tij, e publikon vet të dashurën e re...

Roberti dhe transparenca e tij, e publikon vet të dashurën e re në Instagramin e tij

186
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajmi për ndarjen e tyre bëri bujë të madhe.

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur, shkruan ORAinfo.

Tashmë Roberti u pa me të dashurën e re dhe u zbulua identiteti i saj.

Por, duket se Roberti ka vendosur që në ҫdo gjë të jetë shumë transparent.

Pak më parë ai publikoi një foto ku në të shihet edhe vajza për të cilën u përfol se është e dashura e tij.

A është ky konfirmimi i radhës nga Roberti!?/ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----