Ballina Showbiz Robert Berisha dhe Mimoza Mustafa publikuan këngën e re, veshja e saj...

Robert Berisha dhe Mimoza Mustafa publikuan këngën e re, veshja e saj i ‘habiti’ të gjithë

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Mustafa është emri i këngëtares që për shumë vite ishte pjesë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Ndonëse është larguar pak nga muzika, këngët e saj ende dëgjohen me nostalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

----

Ajo sot ka publikuar një këngë bashkë me këngëtarin, Robert Berisha.

E ajo që mori gjithë vëmendjen në klip është vëshja e saj e zbuluar më shumë se sa që duhet./ORAinfo/

https://www.youtube.com/watch?v=z__cB5xLyto

----- ----