Ballina Showbiz Rita Ora harron të veshë reçipeta, nuk i lë vend imagjinatës me...

Rita Ora harron të veshë reçipeta, nuk i lë vend imagjinatës me bluzën e hollë (FOTO)

298
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjatë kësaj kohe ku i gjithë vendi është në izolim si pasojë e Covid-19, Rita Ora ka qenë mjaf e zënë me aktivitete të ndryshme.

----

Këngëtarja me fame botërore është regjistruar edhe si vullnetare te NHS, për t’u ardhur sado pak në ndihmë mjekëve dhe infermierëve që po përballen me pacientët e koronavirusit.

Por të premten, 29-vjeçarja i ka lënë pak vend imagjinatës teksa u shfaq në kopshtin e shtëpisë mjaft seksi.

Krijuesja e hitit “Anywhere” ekspozoi format trupore me një bluzë, ku i zbulonte gjoksin. Ajo madje nuk kishte veshur reçipeta.

----- ----