Ballina Showbiz Rita Ora dhe Taika Waititi bëjnë daljen e parë publike si çift

Rita Ora dhe Taika Waititi bëjnë daljen e parë publike si çift

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Thashethemet e romancës që vërviten rreth Rita Orës dhe Taika Waititi janë të vërteta. Dyshja, të cilët janë përfolur për një lidhje gjatë javëve të fundit, dolën për herë të parë si çift të dielën në Sidnei, Australi.

Mbajtja e thjeshtë: Rita ishte e gjitha në klasë për datën me ngjyrë të zezë kokë e këmbë, duke përfshirë një skaj të lapsit të errët dhe një bluzë të zezë

Këngëtarja shqiptare dhe regjisori 45 vjeçar u panë duke dalë nga shtëpia e këtij të fundit në plazhin Bondi. Dyshja ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin ndërsa shijonin një shëtitje. Rita u pa më parë nën shoqërinë e tij në Shtëpinë e Operës në Sydnei.

Bukuroshe në dantella: Nën, prodhuesi i hitit Let Me Love You tregoi barkun e saj të hijshëm në një majë të zezë të dantellave

Rita po qëndron në Australi pasi është pjesë e jurisë së “The Voice Australia”. Kujtojmë që romanca e re vjen vetëm disa muajsh pas ndarjes me Romain Gavras në nëntor, të cilën e konfirmuan vetëm para Krishtlindjeve. /abcnews.al

Waititi nuk mund t’i mbante duart larg nga ylli i muzikës pop me madhësi pintë

The post Rita Ora dhe Taika Waititi bëjnë daljen e parë publike si çift appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----