Ballina Showbiz Rita ndryshon lukun, ta kënaqë “zemrën”

Rita ndryshon lukun, ta kënaqë “zemrën”

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo me muzikën e saj na ka bërë krenarë të gjithëve.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora është një përfaqsuese e mirë e talentit shqiptarë në arenën botërore muzikore, shkruan Indeksonline.

Ajo kohëve të fundit ka qenë mjaft aktive me koncertet dhe turnet nëpër vende të ndryshme.

Rita së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje, duke ndryshuar stilin e flokëve. E këtë ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj duke treguar ndryshimin pas prerjes së flokëve.

---- ---- ----
-----