Ballina Showbiz Rita jep lajmin e tmerrshëm, por “pa dashje” zbulon gjoksin (FOTO)

Rita jep lajmin e tmerrshëm, por “pa dashje” zbulon gjoksin (FOTO)

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rita Ora ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke vizatuar. Ndërkohë që të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i këngëtares, pasi Rita nuk kishte veshur reçipeta.

Në video, shqiptarja 29-vjeçare ka treguar se i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike për heqjen e bajameve dhe se procedura ka qenë e dhimbshme.

“Para dy javësh hoqa bajamet dhe më lejoni t’u them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem”, u shpreh Rita.

---- ----
----
-----
-----