Ballina Sport Rinovimi me Leo Messin: Jorge zbarkon në Spanjë, zhvillimet e fundit

Rinovimi me Leo Messin: Jorge zbarkon në Spanjë, zhvillimet e fundit

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Leo Messi dhe Barcelona mund të ndajnë rrugët më 1 korrik, ose edhe mund të nënshkruajnë një kontratë të re që me shumë mundësi do të ishte e fundit për sulmuesin argjentinas.

Mundo Deportivo shkruan se në Barcelonë ka zbarkuar Jorge Messi, babai i kapiteni të katalanasve, i cili është edhe menaxheri i Leos. Së shpejti pritet që ai edhe të bisedoje për rinovimin e kontratës.

Presidenti Joan Laporta është i bindur se Messi do ta pranojë propozimin e Barcelonës për të nënshkruar marrëveshjen e re. Intriguese është se me çfarë kushtet do të firmoste Leo, nisur nga fakti që disa klube janë gati ta mbulojnë në ar sulmuesin. /abcnews.al

The post Rinovimi me Leo Messin: Jorge zbarkon në Spanjë, zhvillimet e fundit appeared first on Abc News.

---- ----
-----