Ballina Showbiz Rina ngrit edhe më shumë temperaturat, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se kurrë...

Rina ngrit edhe më shumë temperaturat, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe seksi./ORAinfo/

---- ---- ----
-----