Ballina Showbiz Rikthimi i Leonorës në skenë, ja si e priti Ryva Kajtazi

Rikthimi i Leonorës në skenë, ja si e priti Ryva Kajtazi

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi ka vendosur t’i rikthehet skenës.

Me këngën ‘A m’ke harru’ ajo u rikthye për fansat e saj, përcjell ORAinfo.

Por përveç fansave, rikthimit të saj iu gëzuan edhe koleget e saj këngëtare.

Ryva Kajtazi e ka publikuar këngën e Leonorën në Instastory për t’i treguar që i pëlqeu kënga dhe i uroi suksese më tutje./ORAinfo/

---- ---- ----
-----