Ballina Sport Riktheu titullin e kuq në familje, Partizani për Gegën: Do ta fitosh...

Riktheu titullin e kuq në familje, Partizani për Gegën: Do ta fitosh edhe këtë betejë kampion!

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Skënder Gega spikati si lojtar me Partizanin, por rikthimi i titullit kampion në familjen e kuqe dy vite më parë, padyshim që ishte arritje historike për “Demat e kuq” dhe sidomos tifozët e tyre që kishin vite që e prisnin trofeun më të rëndësishëm.

Gjendja jo e mirë e Skënder Gegës, sigurisht që ka shqetëusra edhe familjen e kuqe…

----

Së fundmi, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi i Partizanit, i ka uruar shërim të shpejtë dhe rikthim sa më parë në fushat e lojës, trajnerit që e shpalli kampion para 2 sezonesh.

“Jemi të gjithë me ty në këto momente të vështira. Do ta fitosh edhe këtë betejë kampion”, shkruan ndër të tjera klubi i kuq në postimin e tij në faqen zyrtare.

----- ----