Ballina Showbiz Rikthehet Saimir Tahiri, uron djalin i rrethuar nga kecat në mal

Rikthehet Saimir Tahiri, uron djalin i rrethuar nga kecat në mal

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Rikthehet Saimir Tahiri, uron djalin i rrethuar nga kecat në mal

Ish ministri i Brendshem Saimir Tahiri ka gjetur nje menyre origjinale per te uruar djalin per ditelindje, pas nje terheqje te gjate nga jeta politike dhe publike ne vend.

I vendosur ne nje ambient natyror diku jashte qytetit, Tahiri eshte shfaqur me djalin mes kecave teksa i uron 10-vjetorin.

U bere 10 vjec Drin -shkruan ish kreu i Ministrise se Brendshme.

kane qene te shumte miqte qe kane reaguar ndaj ketij postimi duke i uruar edhe 100 vite djalit te Tahirit, Drinit./lajmifundit.al

Rikthehet Saimir Tahiri, uron djalin i rrethuar nga kecat në mal
LajmiFundit.al

---- ----
----
----- ----
-----