Ballina Showbiz Rikthehet fuqishëm ‘diva’ e muzikës shqiptare, Adelina ‘mahnit’ me pamjen

Rikthehet fuqishëm ‘diva’ e muzikës shqiptare, Adelina ‘mahnit’ me pamjen

38
SHPËRNDAJE

Adelina Ismajli është këngëtarja më në zë e muzikës shqiptare.

Ajo u cilësua për shumë vite si ‘diva’ e skenës, përcjell ORAinfo.

Adelina është larguar pak nga muzika pasi është martuar dhe është bërënënë e një djali.

Tani, Adelina ka vendosur të rikthehet dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj./ORAinfo/

-----