Ballina Showbiz Rikthehen në “Për’puthen” Ana dhe Shqipe, këtë herë në rolin e opinionistes,...

Rikthehen në “Për’puthen” Ana dhe Shqipe, këtë herë në rolin e opinionistes, kanë dy fjalë për autoren e programit

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Rikthehen në “Për’puthen” Ana dhe Shqipe, këtë herë në rolin e opinionistes, kanë dy fjalë për autoren e programit

Në “Për’puthen” Prime, pritet që opinionistë të jenë Shqipe Hysenaj dhe Ana e 1. Të dyja vajzat, që u larguan me shumë zhurmë nga emisioni dedikuar dashurisë, rikthehen në këtë emission, me një rol tepër të rëndësishëm.

Shqipe Hysenaj shkruan në storin e saj, publikuar në Instagram, fjalë dedikuar autores së programit, Olsës. “Më vjen keq që dëgjova intrigat dhe thashethemet e të tjerëve dhe nuk të besova ty Olsa”, shkruan Shqipja.

Kujtojmë se Shqipja u pezullua nga program për bullizim ndaj konkurentëve.

Rikthehen në “Për’puthen” Ana dhe Shqipe, këtë herë në rolin e opinionistes, kanë dy fjalë për autoren e programit
Ornela Celpica

---- ----
----
----- ----
-----