Ballina Lajme nacionale Ribashkimi i Gjermanisë konfirmoi fitoren e vullnetit të popullit gjerman

Ribashkimi i Gjermanisë konfirmoi fitoren e vullnetit të popullit gjerman

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Urimet e liderëve kosovarë me rastin e 30 vjetorit të bashkimit të Gjermanisë

Drejtuesit e institucioneve të Kosovës dhe të partive politike përgëzuan Gjermaninë në këtë përvjetor të bashkimit, duke shprehur edhe mirënjohjen e këtij shteti mik në proceset nëpër të cilat kaloi Kosova./21Media

The post Ribashkimi i Gjermanisë konfirmoi fitoren e vullnetit të popullit gjerman appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----