Ballina Showbiz Reperi i njohur perfundon ne spital

Reperi i njohur perfundon ne spital

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperi i njohur Lil Reese është shturar këtë të hënë në spital.

Ai është transferuar në qëndrën mjeksore Christ në Oak Lawn pasi ai kishte marrë plagë të rënda.

Johnna Kelly e cila është zëdhënëse e kësaj qendre mjekësore konfirmoi se reperi është në gjendje kritike.

Dhe miku i tij Lil Durk me anë të një postimi të tij në Twitter është shumë i paqartë ai ka shkruar ‘ Reese mirë’.

Image

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14: 30 pm.

Të shtënat u dëgjuan afër Chicago-s ku policia raporton se atentati ndodhi në kryqëzimin e Rrugës 167 dhe rrugës Pulaski.

The post Reperi i njohur perfundon ne spital appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

---- ----
----
----- ----
-----