Ballina Showbiz Remzia vishet në fustan nusërie, lë nën ‘hije’ edhe renë e saj

Remzia vishet në fustan nusërie, lë nën ‘hije’ edhe renë e saj

14
SHPËRNDAJE

Remzie Osmani po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, është jeta e saj private ajo që po e bën tejet të përfolur në publik.

Nuk lënë pa i diskutuar edhe paraqitjet e saj gjithmonë shumë elegante dhe me stil.

Së fundi, ajo duket se ka shkuar në një dasmë dhe është fustani i saj ai ë mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

-----