Ballina Showbiz Remzia vishet në fustan nusërie, lë nën ‘hije’ edhe renë e saj

Remzia vishet në fustan nusërie, lë nën ‘hije’ edhe renë e saj

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Remzie Osmani po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, është jeta e saj private ajo që po e bën tejet të përfolur në publik.

Nuk lënë pa i diskutuar edhe paraqitjet e saj gjithmonë shumë elegante dhe me stil.

Së fundi, ajo duket se ka shkuar në një dasmë dhe është fustani i saj ai ë mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----