Ballina Showbiz Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të...

Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të bukur, do t’iu ‘mahnis’

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Remzie Osmani po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, është jeta e saj private ajo që po e bën tejet të përfolur në publik.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet e veshur me komplete të kuqe dhe është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----