Ballina Showbiz Remzia publikon foton familje për Bajram, Gëzimja ka veshur dallamën

Remzia publikon foton familje për Bajram, Gëzimja ka veshur dallamën

286
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

E tani, ata po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit në vendin përrallor, Miami.

Sot për festën e Bajramit është veshur me dallamë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----