Ballina Showbiz Remzia po e do kaq shumë Gëzimen, publikon foto duke i blerë...

Remzia po e do kaq shumë Gëzimen, publikon foto duke i blerë dukat

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Remzie Osmani është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Jeta e saj private krahas asaj muzikore është tejet e përfolur në publikun medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar t’i blejë dukat resë së saj Gëzimes./ORAinfo/

---- ----
-----