Ballina Showbiz Remzia niset për dasmë, lë nën ‘hije’ edhe rejën e saj me...

Remzia niset për dasmë, lë nën ‘hije’ edhe rejën e saj me fustanin dhe frizurën

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Remzie Osmani po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, është jeta e saj private ajo që po e bën tejet të përfolur në publik.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se po niset për dasmë.

Me këtë pamje ajo po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----