Ballina Showbiz Reja e Sali Berishës shfaqet me bikini, ky është reagimi nga burri...

Reja e Sali Berishës shfaqet me bikini, ky është reagimi nga burri i saj

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është femër me shumë stil.

Prej disa ditësh fashion blogerja shumë e komentuar në media Armina Mevlani ndodhet me pushime jashtë vendit dhe nga atje po publikon shpesh foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Në fotot e fundit, Armina shfaqet e veshur me rroba banjo jeshile me shtat të lartë stil vintage dhe në super formë.

Mes komenteve të shumta ka rënë në sy ai i Shkëlzenit i cili i shkruan Arminës: “Më e bukura”.

---- ---- ----
-----