Ballina Showbiz Reja e Remzie Osmanit kështu dukej kur ishte fëmijë

Reja e Remzie Osmanit kështu dukej kur ishte fëmijë

113
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë tejet e njohur si reja e këngëtares, Remzie Osmanit.

Tani, Gëzime Hamzaj është një emër shumë i njohur për publikun e lajmeve rozë.

Kohëve të fundit në shtypin rozë shumë e përfolur është edhe nusja e djalit të Remzie Osmanit, Gëzime Krasniqi.
Ajo së fundi publikoi fotografi të veçantë nga fëmijëria, ku duket e ëmbël si gjithnjë, shkruan rtv21.

Më 7 prill është mbajtur dasma e shumë-komentuar në mediat rozë.

Hamza dhe Gëzimja kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Ata kanë organizuar një dasmë madhështore që u mbajt në një nga restaurantet më të njohura të Prizrenit, në Luxory.

---- ---- ----
-----