Ballina Showbiz Reja e Danit lajmërohet nga pushimet, ‘ҫmend’ me këtë pamje

Reja e Danit lajmërohet nga pushimet, ‘ҫmend’ me këtë pamje

57
SHPËRNDAJE

Para pak javësh këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dhe, tani ata po shijojnë ditët më të mira pas martesës.

Andi para pak çastesh ka publikuar një foto me të fejuarën e tij nga pushimet.

Dafina po duket shumë atraktive me këtë pamje./ORAinfo/

-----