Ballina Showbiz Reja e Dacit publikon pamje nga vendi ku bashkëshorti i saj ndërroi...

Reja e Dacit publikon pamje nga vendi ku bashkëshorti i saj ndërroi jetë

1303
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot u privua nga jeta, por mbrëmë Alberti po e shijonte këtë darkë të bukur

Si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Sot u privua nga jeta, por mbrëmë Alberti po e shijonte këtë darkë të bukur

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Sot ajo ka publikuar një foto të Brezovicës, vendit ku burri i saj kishte humbur jetën./ORAinfo/

Sot u privua nga jeta, por mbrëmë Alberti po e shijonte këtë darkë të bukur

Postimi Reja e Dacit publikon pamje nga vendi ku bashkëshorti i saj ndërroi jetë u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----