Ballina Showbiz Reja e Dacit publikon foto të shumë viteve me parë me burrin,...

Reja e Dacit publikon foto të shumë viteve me parë me burrin, kështu dukeshin si të rinjë

166
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nusja e Albanit bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me këtë jakne të veҫantë

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

----

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Nusja e Albanit bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me këtë jakne të veҫantë

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Merita ka publikuar një foto të shumë viteve më parë me bashkëshortin tashmë të ndjerë./ORAinfo/

Nusja e Albanit bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me këtë jakne të veҫantë

----- ----