Ballina Showbiz Reja e Afrimit është bërë gati me dalë, me këtë pamje do...

Reja e Afrimit është bërë gati me dalë, me këtë pamje do t’a ‘shkrijë’ burrin e saj

124
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj, shkruan ORAinfo.

----

Albertina së fundmi në rrjetet sociale ka publikuar disa fotografi ku na tregon se është bërë gati për të dalë.

E veshur me fustan të zi e të gjatë dhe e grimosur me shumë stil, reja e Afrimit po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

----- ----