Ballina Showbiz Reja e Afrim Muqiqit vishet me dima e jelek, mbulohet e tëra...

Reja e Afrim Muqiqit vishet me dima e jelek, mbulohet e tëra me ari

116
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky imazh dëshmon që ajo është nuse e kompletuar.

Albertina Krajkova është ajo e cila u bë e njohur që nga martesa me djalin e Afrim Muqiqit, shkruan “Kosovarja”.

----

Aktivitetin në rrjete sociale nuk e ndal asnjëherë, duke publikuar pamje të ndryshme nga përditshmëria e saj.
Në secilin imazh ajo shfaq elegancën e saj, duke u kombinuar deri në detajin më të vogël.

E, në disa imazhe Albertina shihet që është meraklike edhe e traditave dhe zakoneve shqiptare, pasi që është veshur në dimi e jelek të arit.

Ky imazh dëshmon që ajo është nuse e kompletuar.

----- ----