Ballina Showbiz Reja e Afrim Muqiqit shkon në dasëm, me këtë fustan ajo ka...

Reja e Afrim Muqiqit shkon në dasëm, me këtë fustan ajo ka ‘shkri’ të pranishmit

444
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i njohur Kosovar, Afrim Muçiqi ditë me parë ka martuar djalin e tij.

Albioni dhe bukuroshja Albertina Krajkova ditë me parë i dhanë në fund beqarisë, përcjell ORAinfo.

Ata organizuar dasëm të madhe duke tërhequr edhe vëmendjen e shumë mediave.

E mbrëmë Albertina ka shkuar në një dasëm. E veshur me fustan të gjatë e të bukur, ajo ka shkëlqyer si asnjëherë me parë. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----