Ballina Showbiz Reja e Afrim Muqiqit shfaqet joshëse nga pushimet në Maldive

Reja e Afrim Muqiqit shfaqet joshëse nga pushimet në Maldive

132
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Djali i këngëtarit të njohur Afrim Muqiqit, Albioni dhe bukuroshja Albertina Krajkova muaj me parë i dhanë në fund beqarisë, përcjell ORAinfo.

Ata organizuar dasëm të madhe duke tërhequr edhe vëmendjen e shumë mediave.

E se fundmi Albinoi dhe Albertina kanë shkuar në muajin e mjaltiti.

Ata kanë zgjedhur Maldivet që t’i kalojnë ditët me të bukura pas martesës.

Albertina ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë joshsë nga pushimet. kaq me stil është veshur ajo./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----