Ballina Showbiz Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma

Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma

129
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i njohur Kosovar, Afrim Muçiqi ditë me parë ka martuar djalin e tij.

Albioni dhe bukuroshja Albertina Krajkova ditë me parë i dhanë në fund beqarisë.

Albertina ishte ajo e cila publikoi pamje nga dasma si dhe kanagjeqi. Ndërsa, ajo pak më parë në instagram publikoi disa fotografi nga fotosesioni i dasmës.

Albion Muçiqi dhe Albertina Krajkova janë fejuar në vitin 2016.

Fejesa e çiftit ka bërë bujë në media, pasi në aheng kanë qenë të pranishëm shumë fytyra publike, përfshirë edhe politikanë.

Albertina Krajkova është mbesa e aktorit të ndjerë, Ibrahim Krajkovës, i njohur për publikun si Leci.

---- ----
----
-----
-----