Ballina Sport Refik Halili largon Nevil Deden 10-minuta para fillimit të ndeshjes kundër Laçit

Refik Halili largon Nevil Deden 10-minuta para fillimit të ndeshjes kundër Laçit

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vetem pak minuta para fillimit të takimit Tirana-Laçi, klubi bardheblu dhe trajneri Nevil Dede kanë endosur të ndërpresin bashkëpunimin.

Një moment i çuditshëm që merret vetëm pak minuta para fillimit të takimit, duke e lënë skuadrën pa timonier.

Largimi i Dedes ka ardhur pas një takimi në zyrat e “Selman Stermasit” mes presidentit Refik Halili dhe trajnerit Dede ku bëhet me dije se hedhja e lojtarëve në fushë ka qenë pika e nxehtë e debatit, duke sjellë largimin e Dedes.

Në vijim priten të dalin më shumë detaje ku do mësohet dhe trajneri i ri i Tiranës. (TemA)

---- ----
----
----- ----
-----