Ballina Sport Reali kërkon Kylian Mbappe? Sulmuesi zbulon si qëndron e vërteta

Reali kërkon Kylian Mbappe? Sulmuesi zbulon si qëndron e vërteta

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Flitet shumë për të ardhmen e tij dhe kjo i ka shërbyer edhe për të bërë pak ironi me gazetarët.

Bëhet fjalë për Kylian Mbappe, i cili duket se ka ngjallur interesin e skuadrave më të rëndësishme në Europë, ky bie në sy oferta e Realit të Madridit. Ofertë që është hedhur poshtë nga vetë sulmuesi, që ka shfrytëzuar rrjetin social “Tëitter” për të ironizuar edhe gazetarët.

“Na vjen keq që ju keni harruar diçka: Kylian Mbappe dëshiron të luajë si portier. Lajm i rremë! “-shkruan 20 vjeçari, koment të cilin e shoqëron edhe më një emoji.

Mbappe është futur në historinë e futbollit francez, teksa në fitoren 4-0 të Francës ishte autor i golit të parë të takimit, i cili korespondon edhe me të 100 gol në karrierë.

The post Reali kërkon Kylian Mbappe? Sulmuesi zbulon si qëndron e vërteta appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----