Ballina LifeBizare Rastet epike, 16 gjëra që i bëjnë vetëm vajzat (Fotot)

Rastet epike, 16 gjëra që i bëjnë vetëm vajzat (Fotot)

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gratë moderne mund të bëjnë gjithçka që dëshirojnë. Ata kanë karriera të suksesshme dhe familje të mira, ato kujdesen për veten dhe të afërmit e tyre dhe arrijnë shumë në profesionet e tyre (që dikur ishin “vetëm për burrat”).

Por thellë thellë, vajzat mbeten gjithnjë vajza kur bëhet fjalë për mënyrën sesi e shohin botën.

Fotot e mëposhtme të sjella nga Gazeta SHQIP e vërtetojnë më së miri.

---- ----
-----