Ballina Showbiz Rashica në pushime ‘përrallore’ me të fejuarën, ajo po merr gjithë vëmendjen

Rashica në pushime ‘përrallore’ me të fejuarën, ajo po merr gjithë vëmendjen

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milot Rashica është tani një prej futbollistëve më të pëlqyer kosovarë.

Ai është tani një ndër futbollistët më të pëlqyer dhe suksesi i tij po zgjerohet çdo ditë e më shumë, përcjell ORAinfo.

Pas ndeshjeve me kombëtaren, Miloti ka shkuar në pushime me gruan e tij.

Sot, gruaja e tij ka publikuar foto me të e pamja e saj në top formë mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----