Ballina Showbiz Rashica në pushime ‘përrallore’ me të fejuarën, ajo po merr gjithë vëmendjen

Rashica në pushime ‘përrallore’ me të fejuarën, ajo po merr gjithë vëmendjen

88
SHPËRNDAJE

Milot Rashica është tani një prej futbollistëve më të pëlqyer kosovarë.

Ai është tani një ndër futbollistët më të pëlqyer dhe suksesi i tij po zgjerohet çdo ditë e më shumë, përcjell ORAinfo.

Pas ndeshjeve me kombëtaren, Miloti ka shkuar në pushime me gruan e tij.

Sot, gruaja e tij ka publikuar foto me të e pamja e saj në top formë mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

-----