Ballina Sport Rashica mungon disa javë, mund t’i humbë ndeshjet e rëndësishme

Rashica mungon disa javë, mund t’i humbë ndeshjet e rëndësishme

19
SHPËRNDAJE

Skuadra gjermane Werder Bremen ka konfirmuar mungesën e Milot Rashicës.

23 vjeçari u lëndua kundër Fortuna Dusseldorf në fundjavën e kaluar, pasi tërhoqi muskulin.

Rashica do të mungojë disa javë dhe për pasojë nuk do të luaj kundër Hoffenheimit dhe Augsburgut në Bundesligë.

Megjithatë ekziston rreziku që mesfushori të mos luaj edhe për Kosovën në dy ndeshjet e ardhshme kundër Çekisë dhe Anglisë.

The post Rashica mungon disa javë, mund t’i humbë ndeshjet e rëndësishme appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----