Ballina Showbiz Rashica mori për nuse më të bukuren e Vushtrrisë, shikoni bjonden kur...

Rashica mori për nuse më të bukuren e Vushtrrisë, shikoni bjonden kur zbukurohet

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milot Rashica është bërë heroi i kombëtares së re të Kosovës.

Ai dhe golat e tij zunë vend shpejt në zemrat e tifozëve kosovarë që po fillojnë të shkruajnë historinë e futbollit, përcjell ORAinfo.
Shkruhet shumë për talentin e tij, por pak për jetën private.

I riu nga Vushtrria tanimë ka zgjedhur të dashurën e tij dhe me këtë ka treguar se ka goxha shije.

Belkis Kera është emri i saj dhe në fotografitë e saj në rrjetet sociale ajo shfaqet provokuese hiç më pak se të famshmet e estradës./ORAinfo/

---- ---- ----
-----