Ballina Lajme nacionale Ramushi nis para kohe fushatën, viziton Suharekën

Ramushi nis para kohe fushatën, viziton Suharekën

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas dorëheqjës nga posti i kryeministrit, Ramush Haradinaj po gjen kohë që t’i vizitojë komunat ku qeverisë partia e tij, AAK.

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, mëngjesin e sotëm ka zgjedhur ta vizitojë mikun dhe njëkohësisht kryetarin e Suharekës – Bali Muharremajn.

Haradinaj ka postuar një foto në Facebook duke pirë kafen e mëngjesit me kryetarin Muharreamaj.

“Sot e nisa ditën me kafenë e mëngjesit në Suharekë me kryetarin Bali Muharremaj”, ka shkruar Haradinaj.

---- ---- ----
-----