Ballina Lajme nacionale Ramiz Lladrovci nuk shkon në deti, ka një arsye të fortë

Ramiz Lladrovci nuk shkon në deti, ka një arsye të fortë

30
SHPËRNDAJE

Ramiz Lladrovci nuk ka shkuar këtë verë fare në pushim.

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci foli për evenimentin “Muaji i Mërgatës”, ku që nga 15 korriku i këtij viti çdo mbrëmje në Drenas mbahet pa pagesë me emra të njohur të estradës.

Lladrovci foli edhe për planet e tij private për rtv21 ku tha e sivjet nuk do të shkojë fare në pushim.

Ai tha se nuk ka kohë pasi që tani janë dëgjimet publike për buxhetin e komunës dhe po ashtu fushata zgjedhore.

Por, Lladrovci tregoi se është edhe në përgatitje të Doktoraturës e edhe kjo gjë po e privon atë nga pushimet.

-----