Ballina Sport Rama uron fitoren e Kombëtares: Shqipëria që duam

Rama uron fitoren e Kombëtares: Shqipëria që duam

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryeministri Edi Rama, ka uruar ekipin kombëtar, pas fitores në mbrëmjen e sotme.

Përmes një postimi Rama shkruan:

“#ShqipëriaqëDuam

😍Superbravo👐🏿Faleminderit❤ #Respekt🙏”, shkruan Rama.

Shqipëria fitoi mbrëmjen e sotme me rezultatin e pastër 0-2 në transfertë kundër Bjellorusisë duke bërë një performancë mjaft të mirë.

Autorët e golave ishin Cikalleshi dhe Bare. (TemA)

#ShqipëriaqëDuam😍Superbravo👐🏿Faleminderit❤#Respekt🙏

Publiée par Edi Rama sur Vendredi 4 septembre 2020

---- ----
----
-----
-----