Ballina LifeBizare Racat më të shtrenjta të qenve në botë (Foto)

Racat më të shtrenjta të qenve në botë (Foto)

150
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
2500 $

Qentë janë miqtë me besnik të njeriut. Para se të vendosni të blini një qen, fillimisht ju sugjerojmë të bëni një kërkim të shpejtë.

Kështu ju do të keni një ide me të qartë se çfarë qeni kërkoni dhe nevojat e kërkesat që ai ka. Disa janë të më shtrenjtë se të tjerët dhe veç kësaj, edhe kostot për shërbime te mjeku i kanë të larta.

Më poshtë po u tregojmë disa nga qentë më të shtrenjtë, shoqëruar me çmimin përkatës.

---- ----
----
----- ----
-----