Ballina LifeBizare Qyteti ku mund të merrni me qira “të dashur Instagrami”, ja sa...

Qyteti ku mund të merrni me qira “të dashur Instagrami”, ja sa duhet të paguani

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Instagrami është rrjeti më i madh për publikimin e fotografive, prandaj vajzat bëjnë gjithcka për një imazh të mirë.

Sidomos gjatë pushimeve realizojnë fotografi me dashurinë e jetës dhe marrin mijëra pëlqime. Por ekziston një zgjidhje edhe për beqaret.

Nëse vizitoni kryeqytetin e Italisë, mund të merrni me qira një “Instagram Boyfriend” (të dashur Instagrami).

Personi do ju bëjë një lloj guide në të gjithë Romën, i cili në profesion është fotograf. E gjitha kushton 1200 euro ku përfshihet turi dhe pagesa për fotografin (400 euro), i cili mund të kapë edhe momente “romantike”.

---- ---- ----
-----