Ballina LifeBizare Qesharake dhe të frikshme, këto dekorime për Halloween po bëjnë namin në...

Qesharake dhe të frikshme, këto dekorime për Halloween po bëjnë namin në rrjet (FOTO)

50
SHPËRNDAJE

Festa e Halloween nuk bën fjalë thjesht për maskimin e njerëzve dhe daljen në rrugë, por edhe krijimin e një terreni sa më të frikshëm.

Më poshtë keni disa prej dekorimeve më të frikshme që qarkullojnë në rrjet, e një pjesë e tyre për hir të së vërtetës janë qesharake.