Ballina Showbiz “Qenka më e vështirë…”, Fjoralba Ponari shpjegon infektimin e dytë me COVID...

“Qenka më e vështirë…”, Fjoralba Ponari shpjegon infektimin e dytë me COVID në 7 muaj

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
“Qenka më e vështirë…”, Fjoralba Ponari shpjegon infektimin e dytë me COVID në 7 muaj

Moderatorja e Top Channel Fjoralba Ponari

Moderatorja Fjoralba Ponari ka njoftuar diten e sotme se eshte infektuar per here te dyte me COVID.

Ajo u ka shpjeguar fansave se aktualisht ndjen dhimbje kockash dhe ky eshte shqetesimi i saj kryesor.

Ponari thote se testin e pare e ka bere vitin qe shkoi rreth qershorit pasi kuptoi se kishte disa shqetesime dhe analiza serologjike i kishte rezultuar pozitive.

Nderkaq tani se fundi, pas 7 muajsh, ajo thote se eshte infektuar serish ndersa shton se ndryshe nga hera e pare, dhimbja e kockave qe po perjeton eshte me e veshtira./lajmifundit.al

“Qenka më e vështirë…”, Fjoralba Ponari shpjegon infektimin e dytë me COVID në 7 muaj
LajmiFundit.al

---- ---- ----
-----