Ballina Lajme Bota/Rajoni Qeni shpërfytyron gruan, mjekët i rivendosin hundën dhe buzët (FOTO)

Qeni shpërfytyron gruan, mjekët i rivendosin hundën dhe buzët (FOTO)

148
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një vajzë ka pësuar një sulm të rëndë nga qeni i saj teksa kirurgët u detyruan t’i rivendosnin hundën dhe buzët.

Rebecca Oelker mori dy qentë e saj Maverick e Apollo, për t’i nxjerrë shëtitje në atë që dukej një mëngjes normal janari. Por papritur ajo vuri re se Maverick po vepronte çuditshëm, nuk e dëgjonte atë dhe nisi të hungërinte.

24-vjeçarja që punon për policinë ushtarake ameriakne e kapi nga qaforja duke e nxitur të ulej por ai u kthye ndaj saj dhe e sulmoi me të gjithë egërsinë.

Rebeça thotë se ishte mbyllur në banjë kur erdhi ndihma mjekësore. Kirurgët duhet të bënin më shumë se 100 qepje për të ngjitur përsëri buzët dhe hundën e saj dhe kirurgët i kanë thënë se fytyra do të përmirësohet.

---- ----
----
----- ----
-----