Ballina Lajme Bota/Rajoni Qeni ‘masakron’ vogëlushin, 4-vjeçari me 30 qepje në fytyrë (FOTO)

Qeni ‘masakron’ vogëlushin, 4-vjeçari me 30 qepje në fytyrë (FOTO)

223
SHPËRNDAJE

Një fëmijë katër vjeçar ka përfunduar në spital pasi është sulmuar nga qeni që kishin në shtëpi, dhe kjo ka ndodhur në vetëm pak momente që babai i vogëlushit nuk e ka pasur mendjen.

Fatmirësisht sulmi i qeni nuk ka rezultuar fatal për jetën e vogëlushit, por me 30 qepje.

Dëme ai i ka pasur në pjesën e fytyrës.

 

-----