Ballina Lajme nacionale Qëndrime të ndryshme për postin e presidentit

Qëndrime të ndryshme për postin e presidentit

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gashi: Mund të vijmë në momentum që koalicioni t’ia lërë opozitës të propozojë kandidatin për president.-Rrahmani: Propozimi është e drejtë e të gjithëve.Musliu: Kur të vijmë te kjo çështje, PDK e thotë fjalën e saj

Në qarqet politike në Kosvë mbetet aktual posti i presidentit. Partitë politike kanë qëndrime të ndryshme për këtë çështje. Madje deklarata të ndryshme ka edhe brenda të njëjtës parti.  Posti i presidentit u riaktualizua  pas deklaratës së zyrtarit të LDK-së, Arben Gashi në lidhje me opozitën dhe propozimet e saj të kandidatëve për president./21Media

 

The post Qëndrime të ndryshme për postin e presidentit appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----