Ballina Showbiz Qëndresa tek familja e burrit për Bajram, kaq bukur e ka veshur...

Qëndresa tek familja e burrit për Bajram, kaq bukur e ka veshur vajzën dhe veten

412
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ata kanë shkuar në Pejë për ta festuar Bajramin.

Në foton e publikuar, e gjithë familja po duken tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----